UAB „Rait” su Vytauto Didžiojo universitetu informuoja gyventojus  apie atliekamą tyrimą ir siūlo darbą

Šiuo metu UAB „Rait” su Vytauto Didžiojo universitetas atlieka nacionalinės svarbos Europos socialinį  tyrimą, kuris atliekamas daugiau nei 20tyje šalių apie kurį informuoja gyventojus  ir siūlo darbą. 


Europos socialinis tyrimas šiais metais vykdomas 10tą kartą ir apklausėjai visoje Lietuvoje reprezentatyviai apklausia gyventojus nuo 15 metų amžiaus atsitiktinės atrankos pagalba, respondentų namuose, su kompiuteriu. Šio tyrimo rezultatai leis tūkstančiams tyrėjų geriau suvokti skirtingų Europos šalių gyventojų, tarp
jų ir lietuvių nuotaikas, elgsenas bei nuomonę įvairiais klausimais.

Pranešimas apie tyrimą gyventojams (spausti- PDF)

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content