UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Lapkričio 21  d.

Tęsiant magistralinio vandentiekio tinklo rekonstrukcijos darbus lapkričio 21 d. nuo 9 val. iki 12 val. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas – R. Kalantos g. Nr. 118, 173 iki 187, Ateities pl., Chemijos g. Atnaujinus vandens tiekimą laikinai gali pablogėti vandens kokybė. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Veiverių g. 23 remontuojamas vandentiekio įvadas.

  1. Gimbutienės g. 28 atidaroma vandentiekio sklendė.

Muravos g. 5 remontuojamas vandentiekio sklendės reduktorius.

  1. Gimbutienės g., M. Daukšos g. tikrinami vandentiekio tinklai.

Partizanų g. 16, Birželio 23 – osios g. 17, Vaidoto g. 7, A. Juozapavičiaus pr. 30A, Lazūnų g. 11 valomi ir remontuojami šuliniai.

Baltų pr. 193 keičiamas šulinio liukas ir dangtis.  

Gričiupio g. 2A remontuojama nuotekų linija.

Raseinių g. 22, Birželio 23 – osios g. 17, Vaidoto g. 7, Laisvės al. 101 – 103, Raudondvario pl. tikrinami ir plaunami buitinių nuotekų tinklai.   

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content