UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Lapkričio 15 d.

Dėl vandentiekio įvado remonto darbų nuo 11 val. iki 13 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas Raudonikių g., Voveraičių g. Nr. 32,34,43,51,53, Riešutų g. Nr. 15,17,19,28, Sukilėlių pr. Nr. 58.

Raudonikių g. dėl įvado remonto darbų laikinai uždaroma vandentiekio linijos atkarpa.

Chemijos g. uždaroma vandentiekio linija.

Seniavos g. 1a nutraukiamas vandens tiekimas.

Zylių g. 13 remontuojamas vandens apskaitos mazgas.

Kiškių g. vandentiekio tinkluose matuojamas vandens slėgis.

Vaidoto g. 176, Palemono g., Naktigonės g.1, M. Gimbutienės g., Giraitės g., Karo Ligoninės g., S. Daukanto g., Jonavos g., Kęstučio g., Eglutės takas tikrinami, valomi ir remontuojami šuliniai, keičiami liukai ir dangčiai.

Kęstučio g. 79, Maumedžių g. 11, M. Riomerio g. 37, Raudondvario pl. tikrinami  buitinių nuotekų tinklai.

Maumedžių g. 11, Raudondvario pl., Riomerio g. 37 tikslinamos šulinių vietos. 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content