UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Spalio 3 d.

Dėl vandentiekio magistralinės linijos avarijos ir remonto darbų laikinai gali pablogėti vandens kokybė (padidėti vandens drumstumas) Senamiesčio ir Centro mikrorajonams.

Piliakalnio g. 21A remontuojama vandentiekio linija D600, Kaišiadorių g. 49 montuojamas vandentiekio įvado uždarymas, Balbieriškio g 23 vykdomas vandens apskaitos remontas.

Kumelių g. 7 tvarkoma įgriuva, Lietuvių g. 1 valomas ir remontuojamas šulinys.

Ateities pl. / Palemono g., M. Riomerio g. 35, Lietuvių g.1, M. Mažvydo g. 21, Varnių g. 36, Kalniečių g. 31, tikrinami ir plaunami buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content