UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Spalio 17 d.

  1. Raštikio g. 47 remontuojamas vandens apskaitos mazgas.

Savanorių pr. remontuojamas lietaus surinkimo šulinėlis ir keičiami 3 liukai su dangčiais, Alantos g. 13 tvarkoma įgriuva, Perkūno al. 32 aukštinamas vandentiekio šulinys, J. Lukšos g. 22 (Garliava) keičiamas ventilis apskaitos mazge, Romainių g. 18 nutraukiamas vandens tiekimas. 

Šv. Gertrūdos g. 3, Žemaičių g. 10, V. Putvinskio g. 45, Partizanų g. 87 tikrinami ir plaunami buitinių ir lietaus nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content