UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

 

Birželio 26 d.

Šilėnų g. 6 remontuojama vandentiekio linija.

Santakos g., Muziejaus g., Jaunimo g. 44 (Ringaudai), Raudondvario pl. 242C tikrinamos vandentiekio sklendės.Kalantos g. 49 tikrinami vandentiekio tinklai, tikslinamos vandens nutekėjimo vietos.

Tvirtovės al. 86, Kauko al. 86, Varnių g. 35, P. Višinskio g. 68 valomi ir remontuojami šuliniai, tvarkoma įgriuva.

Linkuvos g. 5  keičiamas šulinio liukas ir dangtis.

Varnių g. 35, Tvirtovės al. 88, Lietuvių g. 1, Marvelės g., Savanorių pr. 235, Pakalnės g. 15, Stoties g. 18 plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content