UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

 

 

Birželio 20 d.

 

Šiaurės pr. 57 keičiama vandentiekio sklendė. K. Donelaičio g. 67 tvarkomos įgriuvos, remontuojami šuliniai.

Kęstučio g. 56 tikrinami vandentiekio tinklai, Vaidilos g. tikrinami nuotekų tinklai.

Šv. Gertrūdos g., A. Mapu g. vyksta šulinių plovimas, siurbimas, avariniai darbai.

Karaliaus Mindaugo pr. 34A vyksta vandentiekio tinklo apžiūra dėl slėgių svyravimų, Šv. Gertrūdos, M. Daukšos, Jonavos, Savanorių pr., Laisvės al. tikrinamos vandentiekio sklendės prieš linijos uždarymą.

Marių g. 6, A. Mackevičiaus g. 81, Lazdynėlių g. 64, Melioratorių g. 12, Varduvos g. 1A plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

UAB „Kauno vandenys” informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content