UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

 

Birželio 12 d. Kalpoko g. 64, Savanorių pr. 246 tikrinami vandentiekio tinklai.

 (Mastaičiai) prieš išjungiant vandentiekio liniją tikrinami vandentiekio šuliniai.

Ateities g., Taikos g. Aušrinės g. dėl geležinkelio rekonstrukcijos darbų iškeliami tinklai.

Elektrėnų g. 12, Vaidoto g. 92 remontuojami šuliniai.

Nemuno g.43 , Kovo 11-osios g. 69 remontuojama buitinių nuotekų tinklo linija. K. Donelaičio g., Žemaičių g. prieš pradedant rekonstrukcijos darbus, tikrinami lietaus nuotekų tinklai. I. Kanto g., P. Višinskio g. 68, Savanorių pr. 222, Geležinio Vilko g. 24 tikrinami ir valomi lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Romainių g. plaunama siurblinė.  Janulaičio g., A. Šapokos g., Romainių g. 45a tikslinami neteisėti lietaus nuotekų pajungimo į buitinių nuotekų tinklus atvejai.

 

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

UAB „Kauno vandenys” informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content