UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Gegužės 28 d.

Vilniaus g. 22 remontuojamas vandens apskaitos mazgas.

Panerių g.178, Karo ligoninės g. 31, Vilniaus g. 22, Mosėdžio g., Žiburių g. 48, Drebulių g., Pilėnų g tikrinamos vandentiekio sklendės.

Savanorių pr. 7 tikrinamas vandentiekio įvadas.

Skirvytės g. 23 tikslinama vandens nutekėjimo vieta.

Varnių g. 48D, Palangos g., Partizanų g. 9, Lakūnų pl. 57, Kulvos g. 28 Šiaurės pr. 8A, Rimvydo g. 20 valomi ir remontuojami šuliniai, tvarkomos įgriuvos.

Varnių g. 48D, Palangos g., Partizanų g. 9, Pramonės pr., Draugystės g., Tylos g. 6, M. Riomerio g. 35 tikrinami ir valomi lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

 

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas  8 800 20 000

Vandentiekio tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 35 92

Nuotekų tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 28 76

UAB „Kauno vandenys” informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content