UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Gegužės 23 d.

Vandžiogalos pl., Saulėtekio g. ,V. Krėvės pr. 102 remontuojamos vandentiekio linijos.

Vilijampolės mikrorajonas, P. Dovydaičio g.  tikrinami vandentiekio tinklai ir O. Minkovskių g. tikslinama vandens nutekėjimo vieta.

Savanorių pr. 273, Linkuvos g. 47  plaunami ir remontuojami šuliniai.  Masiulio g. 31, Pakraščio g. 4, Vaidoto g. 30, Kęstučio g. 61, Laisvės al., Zanavykų g. 64, Piliakalnio g. 3, Turžėnų g. 6 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Dėl kaitros padidėjus vandens suvartojimui, kuomet yra masiškai laistomi želdynai,  kai kur krinta vandens slėgis ir atsiranda vandens drumstumas.

Vykdant magistralinių linijų rekonstrukcijos darbus, šiuo metu atjungtos didelio diametro Karaliaus Mindaugo pr. ir  Laisvės al. vandentiekio linijos.

Vanduo į mikrorajonus teka pagalbinėmis mažesnio diametro linijomis, masiškai laistant želdynus jų pagalba sudėtinga patiekti tokį kiekį vandens, užtikrinant jo tinkamą slėgį. Problemai spręsti, po profilaktinių valymo ir dezinfekavimo darbų, papildomas vandens tiekimas paleistas iš Apuolės g. siurblinės rezervuaro.

Taip pat stabdomi vandentiekio linijų renovacijos darbai ir vandens tiekimas vandentiekio linijoje Karaliaus Mindaugo pr. bus atnaujintas šiandien.

 

Kaitros metu, gyventojų prašome būti supratingiems ir geriamą vandenį želdinių laistymui naudoti saikingai.

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas  8 800 20 000

Vandentiekio tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 35 92

Nuotekų tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 28 76

 

UAB „Kauno vandenys” informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content