UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Gegužės 22 d.

Basanavičiaus al. 54 remontuojama vandentiekio linija.

Kauno g. 42 (Domeikavos k.) remontuojamas vandens apskaitos mazgas.

Žalioji g. (Garliavos m.) prieš pradedant rekonstrukcijos darbus tikrinami  vandentiekio tinklai.

Čiobrelių takas, Aktinidijų takas, Merūnų takas tikrinamos vandentiekio sklendės.

Pakraščio g. 4, Z. Tiškos g. remontuojami šuliniai, keičiamas šulinio liukas ir dangtis. Strazdo g. tikrinami tinklai ir šuliniai.

Baltų pr. 18, Žemaičių pl. 23, J. Borutos g. 6, Neries krantinė 7, Turžėnų g. 6, Veiverių g. 186, Laisvės al., Savanorių pr. 46, Prieplaukos krantinė 6, Skudučių g. 19 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

UAB „Kauno vandenys” informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content