UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Gegužės 3 d.

Dėl Laisvės al. rekonstrukcijos darbų vandens tiekimas laikinai bus stabdomas Savanorių pr. nuo 1 iki 7 ir nuo 2 iki 10 namams bei Laisvės al. 118, nuo gegužės 3 d. 23.30 val. iki gegužės 4 d. 8 val.

Tunelio g. 23 keičiama vandentiekio sklendė.

Pažangos g. 18 remontuojama vandentiekio kapa.

Skalūnų g. 29 remontuojama vandentiekio linija.

Varnių g. 48, K. Petrausko g. 8 remontuojami šuliniai.

Kapsų g. 67, Vilniaus g. 32, Piliakalnio g. 59, Perkūno al. plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Mirtų g. 3, Obelynės g. namų patikra sauso garo generatoriumi dėl savavališkų prisijungimų prie buitinių nuotekų tinklų.

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas  8 800 20 000

Vandentiekio tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 35 92

Nuotekų tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 28 76

UAb „Kauno vandenys informuoja”

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content