UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Balandžio 19 d. Kalantos g. dėl rekonstrukcijos darbų, prieš nutraukiant vandens tiekimą tikrinamos vandentiekio sklendės.

Šilo g. 34 remontuojama vandentiekio linija.Smetonos al. 14 remontuojamas vandentiekio įvadas.

Kuršių g. 7 tikrinamas vandentiekio tinklas.

Pryšmančių g., Apuolės g. tikslinama vandens nutekėjimo vieta.

Lygioji g. 19 nutraukiamas vandens tiekimas.

Rotušės a. 21, Utenos g. 35, Neries kr., Varnių g., Muravos g. 17, Girstupio g. 7 tikrinami, valomi ir remontuojami šuliniai.

Perkūno al., Rotušės a. 21, Utenos g. 35, Neries kr.,Varnių g. tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas  8 800 20 000

Vandentiekio tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 35 92

Nuotekų tinklų avarinė tarnyba (8 37) 31 28 76

 

UAB „Kauno vandenys” informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content