„UAB Kauno vandenys informuoja”

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Balandžio 18 d.

 

Debesų g. remontuojama vandentiekio įvadinė kapa.

  1. Baranausko g. 19A tikrinamas vandentiekio įvado pralaidumas, matuojamas vandens slėgis.

Vytauto g., S. Lozoraičio g. (Garliava), Tunelio g. 19, Drobės g. 66, R. Kalantos g. valomi šuliniai, tikrinamos vandentiekio sklendės.

Studentų g. 10, A. Smetonos al. 19, Karaliaus Mindaugo pr. 16 tikrinami tinklai ir šuliniai.Ivinskio g. 42, Utenos g. 35, J. Kumpio g. 1 valomi šuliniai, keičiamas liukas ir dangtis.

Draugystės g. 12, Guobų g. remontuojamos buitinių nuotekų tinklo linijos.

Perkūno al., Kovo 11 – osios g. 102, L. Ivinskio g. 42, Tunelio g. 19, Drobės g. 66, Utenos g. 35, Neries kr. 15 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Marvelės g. plaunami valymo įrenginiai.

UAB „Kauno vandenys” informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content