UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Balandžio 15 d.

Dėl gaisrinių hidrantų ir sklendės keitimo darbų, nuo balandžio 15 d. 19 val. iki balandžio 16 d. 3 val. laikinai gali pablogėti vandens kokybė  Vokiečių g. Atsiprašome už nepatogumus.

Jovarų g., Pikulo g. tikrinami vandentiekio tinklai.

Drobės g. tikslinama vandens nutekėjimo vieta.

Šiaurės pr. 97, S. Žukausko g. 10, Rotušės a. 14B, Veiverių g. 8, L. Ivinskio g. 110, 114, Mažoji g. 1 valomi ir remontuojami šuliniai, keičiami liukai ir dangčiai.

Islandijos pl. 85 remontuojama nuotekų slėginė linija.

Guobų g. 13, R. Kalantos g. 10, Šiaurės pr. 97, S. Žukausko g. 10, Rotušės a. 14B, L. Ivinskio g. 42, Chodkevičių g. 9 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

 

 UAB „Kauno vandenys” informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content