UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Gegužės 14 d.

Dėl vandentiekio pajungimo darbų gegužės 14 d. nuo  22 val. iki gegužės 15 d. 7 val. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas –  Karaliaus Mindaugo pr. 31. Atnaujinus vandens tiekimą laikinai gali pablogėti vandens kokybė. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Pušynėlio g., Karaliaus Mindaugo pr. tikrinamos vandentiekio sklendės.

Prancūzų g. 33 nutraukiamas vandens tiekimas.

Rytų g. 2A remontuojamas šulinys.

Mažeikių g. 4 nustatinėjama įgriuvos priežastis.

  1. Naujalio g., P. Kalpoko g. 26c, M. Gimbutienės g. 7, Trakų g. 8 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kulautuvos g.18 valomi lietaus nuotekų tinklo šuliniai.

Alšėnų g. 53A, P. Kalpoko g. 26c, M. Gimbutienės g. 7, Trakų g. 8 tikrinami ir valomi šuliniai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content