UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Balandžio 16 d.

Dėl būtinų vandentiekio sklendžių keitimo darbų balandžio 16 d. nuo 22 val. iki balandžio 17 d. 7 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Baltų pr. 87, 95-101, 109-119, Žiemgalių g. 17, 19.

Dėl būtinų vandentiekio įvado remonto darbų balandžio 16 d. 12 val. iki 14 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Kidulių g. Atnaujinus vandens tiekimą galimas laikinas vandens drumstumas. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Raudondvario pl. 288A remontuojama vandentiekio linija.

Mairūnų takas, Marvelės g., Rezeknės g., Apės g., Jersikos g., Vaškų g., Tirulių g, Orchidėjų g. tikrinami vandentiekio tinklai ir sklendės.

  1. Višinskio 4, Kalniečių g. 1 vyksta pasiruošimas gatvių dangos atstatymui.

Varnių g., Karo ligoninės g., Raudondvario pl. 192, Mažeikių g., Sodų g., Savanorių pr. 245, Birutės g. 25, V. Krėvės pr. 63A, M. ir P. Šalčių g. 16, Juozapavičiaus pr. 116 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

  1. Kalantos g. 124 plaunama siurblinė.

Birutės g. 25, V. Krėvės pr. 63A, M. ir P. Šalčių g. 16 valomi šuliniai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content