UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Kovo 24 d.

Dėl vandentiekio įvadų perjungimo darbų kovo 24 d. nuo 10 val. iki 14 val.  laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – J. Basanavičiaus g. Nr. 48-60, 65-69, Taikos pr. Nr. 15,17,  Partizanų g. Nr. 2, Gerovės skr. Nr. 11,13, Savanorių pr. 206A. Atnaujinus vandens tiekimą galimas laikinas vandens drumstumas. Atsiprašome už nepatogumus  ir dėkojame už supratingumą.

  1. Daukšos g. 5, 8, 14 keičiamos požeminės vandentiekio sklendės ir valdymo velenai.

Ringuvos g. 38  įrengiama vandentiekio įvado sklendė.

Ž. E. Žilibero g. 6 tikrinamas ir atjungiamas vandentiekio įvadas.

  1. Čapliko g. 9, Dūkšto g., L. Ivinskio g., Geležinkelio g. tikrinami ir valomi vandentiekio šuliniai.

Parodos g. 10 tikslinama šulinio vieta, atliekamas remontas.

Šiaurės pr., Veiverių g. 115, Partizanų g. 128, Kuršių g. 38  tikrinami ir plaunami šuliniai.

  1. Ivanausko g., Vaškų g., Orchidėjų g. tikrinami buitinių nuotekų tinklai ir šuliniai.
  2. Ivanausko g. 254, Šiaurės pr., Veiverių g. 115, Partizanų g. 128, Kuršių g. 38 tikrinami ir valomi lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content