UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Kovo 20 d.

Dėl vandentiekio sklendžių keitimo darbų kovo 20 d. nuo 9 val. iki 12 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Naujakurių g. 62, 62A, Baltijos g. 95. Atnaujinus vandens tiekimą galimas laikinas vandens drumstumas. Atsiprašome už nepatogumus.

Užgirėlio g. 25  remontuojamas vandentiekio įvadas.

Kukučių g. 11 tikrinami vandentiekio tinklai, šuliniai ir sklendės.

  1. Kuzmos g., Savanorių pr. 7 valomi vandentiekio ir lietaus nuotekų tinklų šuliniai

Aukštaičių g., P. Vileišio g. tikrinamas šulinys, tikslinama vandens nutekėjimo vieta.

Jėgainės g. 21 remontuojamas šulinys.

Savanorių pr. 216 tvarkomos įgriuvos.

Partizanų g. 128, Griunvaldo g. 16 valomi nuotekų tinklo šuliniai.

Rasytės g. 28 remontuojama buitinių nuotekų tinklo linija.

Archyvo g., Neries g. (Domeikava), Griunvaldo g. 16, Partizanų g. 128, Taikos pr., Savanorių pr. 7, Birštono g., Pramonės pr. tikrinami ir valomi lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Vytauto g. (Garliava) 134a tikslinamos šulinių vietos, nustatinėjami neteisėti lietaus nuotekų pajungimo į buitinių nuotekų tinklus atvejai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content