UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

Kovo 17 d.

Dėl pajungimo į vandentiekio tinklus darbų kovo 17 d. 9 val. iki 12 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Taurėnų g., Miestelėnų g. 21,

20-34. Atnaujinus vandens tiekimą galimas laikinas vandens drumstumas. Atsiprašome už nepatogumus.

Baltijos g. 100  remontuojamas vandens apskaitos mazgas.

Baltų pr., V. Kuzmos g., Muitinės g. tikrinamos vandentiekio sklendės.

Baltų pr.  keičiamas šulinio liukas ir dangtis.

  1. Kanto g. 22 remontuojamas buitinių nuotekų tinklo šulinys.

Taikos pr. valomos lietaus nuotekų tinklo grotelės.

Ateities pl. 34, Chemijos g. 74, T. Masiulio g. 21, Partizanų g. 190,  Vilniaus g. 6, Perlojos g. 42, Pramonės pr. tikrinami ir plaunami buitinių nuotekų tinklai.

Chemijos g. 74, Pramonės pr. valomi šuliniai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content