UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Kovo 9 d.

Dėl vandentiekio sklendžių keitimo darbų kovo 9 d. 22 val. iki kovo 10 d. 6 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Smiltynės g., Priemiesčio g., Gynelės g., Užnerio g. 5.  Atnaujinus vandens tiekimą galimas laikinas vandens drumstumas. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

  1. Jankaus g. 13 remontuojama vandentiekio įvado priežiūros sklendė ir kapa.

Partizanų g. 214, Kovo 11-sios g., Žemaičių pl. tikrinami vandentiekio įvadai, apskaitos mazgai ir sklendės.

Kęstučio g. tikrinami vandentiekio šuliniai.

Pirmūnų g. 20, Sodų g. 15, Marvelės g. 45 keičiami šulinių liukai ir dangčiai.

  1. ir P. Šalčių g. 16, Baltijos g. 28, Kęstučio g., S. Lozoraičio g. 11, Aukštažio g. 19 – 11, Palemono g. 3 valomi ir remontuojami šuliniai.

Lubinų g. 270, M. ir P. Šalčių g. 16, P. Plechavičiaus g. 1, Savanorių pr. 247, Kęstučio g. 79, J. Jablonskio g. 15A, S. Lozoraičio g. 11, Aukštažio g. 19 – 11, Palemono g. 3 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content