UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Kovo 5 d.

Dėl vandentiekio įvadų rekonstrukcijos darbų kovo 5 d. nuo 10 val. iki 12 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Kęstučio g. 72-80, 73- 93. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Savanorių pr. 429 remontuojamas vandens apskaitos mazgas.

Erdvės g. 14 nutraukiamas vandens tiekimas.

Kulautuvos g. 29 keičiamas įvadinis ventiklis.

Baltų g. 21, K. Donelaičio, Kovo 11-sios g., Chemijos g., Pramonės pr., Vienybės aikštė tikrinamos vandentiekio linijos ir sklendės.

  1. Kanto g. 22, M. Riomerio g. 31, V. Krėvės pr. 84, Palemono g. 7 D, Tauro g. 13, Karaliaus Mindaugo pr. 33, Kęstučio g. valomi ir remontuojami šuliniai.

Partizanų g. 142  remontuojama buitinių nuotekų tinklo linija.

Vilniaus g. 15, Kanto g. 22, M. Riomerio g. 31, V. Krėvės pr. 84, Karaliaus Mindaugo pr. 32, Palemono g. 7D, Aukštažio g. 19 – 11 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Naručių g. 53 plaunama siurblinė.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content