UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Kovo 4 d.

Liepų g. 19 (Garliava) remontuojamas vandentiekio įvadas.

Vilkaviškio g. 17  remontuojamas vandens apskaitos mazgas.

Kaišiadorių g. 45 tikrinamas vandentiekio įvadas.

Maironio g., E. Ožeškienės g., Aušros g., Lietuvių g., Vienybės aikštė tikrinamos vandentiekio sklendės.

Jankaus g.13 nutraukiamas vandens tiekimas.

  1. Baranausko g. 18, Varnių g. 5 keičiamas šulinio liukas ir dangtis.

Jurbarko g. 2, M. Mažvydo g. 15, Kovo 11 – osios g. 98, M. Riomerio g. 31, Liepų g. 19 (Garliava), Karaliaus Mindaugo pr. 32, 33, Kęstučio g. valomi ir remontuojami šuliniai

Ringuvos g.70 tikslinama šulinio buvimo vieta.

Partizanų g. 142, Kovo 11- osios g. 98, M. Riomerio g. 31, Jurbarko g. 2, M. Mažvydo g. 15, Palemono g. 7D tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content