UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Kovo 3 d.

Vilkaviškio g. 17, Maisto g. 6 remontuojami vandens apskaitos mazgai.

  1. Putvinskio g., Gedimino g., S. Daukanto g., Kulautuvos g. tikrinami vandentiekio tinklai ir sklendės.

Armatūrininkų g. tikrinamas gaisrinis hidrantas.

Sukilėlių pr. 91 remontuojami šuliniai, kečiami liukai ir dangčiai.

Kęstučio g., Marių g. 37, A. Juozapavičiaus pr. 10A, R. Kalantos g. 10, Savanorių pr. 360, M. ir P. Šalčių g., Kovo 11 – osios g. 98 tikrinami, valomi ir  remontuojami šuliniai.

Šiaurės pr. valomas lietaus nuotekų tinklo šulinys ir kanalas.

  1. Kalantos g. 10, Savanorių pr. 360, Parko g. 6, Kovo 11 – osios g. 98, M. ir P. Šalčių g., Kampo g. 15, Švenčionių g. 27 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content