UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Vasario 28 d.

Dėl gedimo vandentiekio tinkluose vasario 28 d. nuo 10 val. iki 12 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Kęstučio g. 87-93, nuo 9 val. iki 12 val. vandens tiekimas nutraukiamas – Talino g., Sodų g. 37, 39, 41, 43, 72, 68, 66, 62, 64, nuo 9 val. iki 14 val. vandens tiekimas nutraukiamas – F. Vaitkaus g., Vištyčio g., Yliškių g. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

  1. Gruodžio g. 16, M. Daukšos g. 41 remontuojami vandens apskaitos mazgai.

Veisėjų g. 10, Pašilės g. 76E, H. ir O. Minkovskių g., Bangos g. (Domeikava) tikrinami vandentiekio tinklai.

Jurbarko g. 2, M. ir P. Šalčių g., Savanorių pr. 172, Kęstučio g. valomi ir remontuojami šuliniai.

Chemijos g. 4B, A. Juozapavičiaus pr. 33 keičiami šulinių liukai ir dangčiai.

Taikos g. 2A (Ringaudai) tvarkoma įgriuva.

Savanorių pr. 268 remontuojama lietaus nuotekų tinklo linija.

Jonavos g. 26A, Veiverių g. 132, F. Vaitkaus g. 22, Šiaurės pr., M. ir P. Šalčių g., Jurbarko g. 2, Savanorių pr. 172 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai. 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content