UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 27 d.

Saulėlydžio g. 10 remontuojamas vandens apskaitos mazgas.

Žemaičių g. 10, P. Višinskio g. vandentiekio linijoje ir įvade matuojamas vandens slėgis.

Žalioji g., Rambyno g. šulinyje montuojama vandentiekio sklendė.

Savanorių pr. 95, Jonavos g. 151A, K. Būgos g. – 16, B. Sruogos g. 33, Kartono g. 17 tikrinami vandentiekio tinklai, įvadai ir sklendės.

Nemajūnų pl. 7 tikrinamas gaisrinis hidrantas.

Rotušės a. 21, Savanorių pr. 172, Veiverių g. 132, Kampo g. 15, Taikos g. 2A (Ringaudai), Kęstučio g. valomi ir remontuojami šuliniai, tvarkoma įgriuva.

Savanorių pr. 268, Šiaurės pr. remontuojamas lietaus nuotekų tinklas, valomos lietaus tinklo grotelės.

Rotušės a. 21, Savanorių pr. 172, Veiverių g. 132, Kampo g. 15, M. ir P. Šalčių g. Sukilėlių pr. 91 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai. 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content