UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 25 d.

Dėl rekonstrukcijos darbų vasario 25 d. 13 val. iki 15 val. laikinai bus nutrauktas  vandens tiekimas – Kęstučio g. 93-87, 78, 80.

Panerių g. 143, Kruonio g. 21  remontuojami vandens apskaitos mazgai

  1. Taujenio g. remontuojama vandentiekio kapa.

Jonavos g. 51, Sodų g., Talino g., Norvegų g., Gedimino g. 23B (Garliava), Karklų g. 13 tikrinamos vandentiekio linijos ir sklendės.

Kurpių g. 18, Šv. Gertrūdos g. 14, 14A, Vilniaus g. 74A  tikrinami vandentiekio įvadai.

Bartuvos g. 17 keičiama vandentiekio sklendė ir gaisrinis hidrantas.

Kęstučio g., Savanorių pr. 268 valomi ir remontuojami šuliniai.

Sukilėlių pr. 81, Savanorių pr. 268, Jurbarko g. 2A, Kęstučio g., Griunvaldo g. 8 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content