UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 24 d.

Algirdo g. 59 tikrinami vandentiekio tinklai.

Vilniaus g. 74, 74A tikrinami vandentiekio įvadai ir sklendės.

Prancūzų g. plaunami vandentiekio tinklai.

Karklų g.13 apskaitos mazge keičiamas ventilis.

  1. Riomerio g. 31, Santakos g. 5, Pašilės g. 52, Chemijos g. 9A, Kęstučio g., Kovo 11-osios g. 130, Plento g. 6 valomi ir remontuojami šuliniai.

Tolminkiemio g. 21 tikslinama šulinio buvimo vieta.

  1. Riomerio g. 31, Santakos g. 5, Pašilės g. 52, Chemijos g. 9A, Savanorių pr. 268, Taikos pr. tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kęstučio g. 21, 66 šalinamas gedimas.  

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content