UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 20 d.

Šviesos g. 10  remontuojama vandentiekio įvado priežiūros sklendė.

Raudondvario pl. 157D remontuojamas vandentiekio įvadas.

Parodos g. 10, 16 tikrinami vandentiekio įvadai.

Šiaurės pr., Islandijos g., Raudondvario pl. 131 tikrinami vandentiekio tinklai ir sklendės.

Pilėnų g. 7, 9 (Akademijos mstl.) remontuojama buitinių nuotekų tinklo linija.

Lubinų g., Jotvingių g. 1 – 3, Rūtų g. 14, P. Višinskio g. Kampo g. 15, Maironio g. 10, Savanorių pr. 258, S. Nėries g. 3, 5 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Aukštaičių g., Aušros g. Savanorių pr. 206, 258, Rūtų g. 14, Kampo g. 15, Maironio g. 10, Kovo 11- osios g. 130, A. Baranausko g.110 tikrinami, plaunami ir remontuojami šuliniai.

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content