UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 17 d.

Mirtų g. 2D  remontuojama vandentiekio linija.

  1. Kalantos g. 173 perjungiamos vandentiekio linijos.

Prancūzų g., L. Ivinskio g. plaunama vandentiekio linija.

Dzūkų g., Lietuvių g., Aukštaičių g., Vytėnų g. tikrinamos vandentiekio linijos ir sklendės.

Demokratų g. 25 tvarkoma įgriuva.

Pašilės g. 52, Kranto g. 16 – oji g. 13, Liepų g. 31D, Kęstučio g., Draugystės g. 5C tikrinami, valomi ir remontuojami šuliniai.

Kęstučio g. 13, 55 – 61, 59, A. Juozapavičiaus pr. 44, Kranto 16 – oji g. 13, Liepų g. 31D,  Gaižiūnų g. 3, Pašilės g. 52, Savanorių pr. 258, K. Donelaičio g. 26 tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content