UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 13 d.

Dėl europinės geležinkelio vėžės ,,RAIL BALTICA” infrastruktūros ir rekonstrukcijos darbų nuo 9 val. iki 22 val. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas – R. Kalantos g.  169 – 179, 116A, 118, M. Gimbutienės g. 27-31, 30-44. Dėl minėtų darbų, vanduo bus tiekiamas sumažintu slėgiu – Buriuotojų g. Meškeriotojų g. Atnaujinus vandens tiekimą, laikinai gali atsirasti vandens drumstumas.

Dėl gedimo ir tinklų remonto darbų  nuo 9 val. iki 16 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas  – Prancūzų g. 75, 77, 77B, 79, Vyšniavos g. 3, 7, Vievio g. 54. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Ateities pl., Chemijos g. vandentiekio linijos atkarpoje laikinai nutraukiamas vandens tiekimas.

Panerių g. 143, S. Žukausko g. 33 remontuojami vandens apskaitos mazgai.

  1. Donelaičio g. 26, Raudondvario pl. 105 tikrinama vandentiekio linija ir sklendės.
  2. Putvinskio g. 38, Raguvos g. 8, Varnių g. 29, J. Mateikos g. 5, Taikos pr., Sukilėlių pr. 62, Vasario 16-osios g. 8, Kęstučio g. tikrinami, valomi ir remontuojami šuliniai.
  3. Dariaus ir S. Girėno g. 22, Žemaičių pl. 5, Raguvos g. 8, Varnių g. 29, J. Mateikos g. 5, Vyturių g., Taikos pr. 65, Aukštaičių g. tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content