UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 12 d.

Dėl europinės geležinkelio vėžės ,,RAIL BALTICA” infrastruktūros ir rekonstrukcijos darbų vasario 13 d. nuo 9 val. iki 22 val. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas – R. Kalantos g.  169 – 179, 116A, 118, M. Gimbutienės g. 27-31, 30-44. Dėl minėtų darbų, vanduo bus tiekiamas sumažintu slėgiu – Buriuotojų g. Meškeriotojų g. Atnaujinus vandens tiekimą, laikinai gali atsirasti vandens drumstumas. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Vinčų g. 7 remontuojamas vandentiekio įvadas.

  1. Kudirkos g. 5, Panerių g. 13, Algirdo g. 7 remontuojami vandens apskaitos mazgai.

Chemijos g., Ateities pl., R. Kalantos g. 173A tikrinama vandentiekio linija ir sklendės.

Vilniaus g. 74A tikrinami vandentiekio tinklai.

Šimkaičių g. 4 tikrinamas vandentiekio įvadas.

  1. Riomerio g. 11 remontuojama buitinių nuotekų tinklo linija.
  2. Krėvės pr. 91, V. Sladkevičiaus g. 6, Gaižiūnų g., Kalnų g. 4, Taikos pr. tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.
  3. Krėvės pr. 91, V. Sladkevičiaus g. 6, S. Žukausko g. 9 valomi, remontuojami šuliniai, tvarkoma įgriuva.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content