UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 7 d.

Dėl tinklų rekonstrukcijos darbų vasario 7 d. nuo 9 val. iki 17 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Kalniečių g. 184-188, Gaižiūnų g. 45-53, 52A-62A, 70, 88, Riešutų g. 8, 10, Kelmų g. 3-7.

Tauragnų g. 13  remontuojamas vandentiekio įvadas.

Kovo 11-sios, Chemijos g., Pramonės g. tikrinamos vandentiekio sklendės.

Kalniečių g., Chemijos g.  tikrinami vandentiekio tinklai ir sklendės.

Ugnės g. 60 tikrinamas vandentiekio tinklas.

  1. ir J. Gravrogkų g. 15, Sąjungos a. 4, Lampėdžių g. 10 valomi šuliniai.

Kęstučio g. 6  remontuojami buitinių nuotekų tinklo šuliniai.

  1. ir J. Gravrogkų g. 15, Sąjungos a. 4, Lampėdžių g. 10, Šventupės g. 8, Gaižiūnų g. 3, Taikos pr. tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content