UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Vasario 6 d.

  1. Brazdžionio g. (nuo K. Šimonio g. iki A. Šapokos g. ) 9 val. iki 13 val. vandentiekio linijos atkarpoje laikinai nutraukiamas vandens tiekimas. Atsiprašome už nepatogumus.

Chemijos g. 21, Kuršėnų g. 11 remontuojamos vandentiekio linijos.

Tauragnų g. 13 remontuojamas vandentiekio įvadas.

  1. Mateikos g. 41, 42 remontuojami vandens apskaitos mazgai.
  2. Donelaičio g. 75 tikrinamas vandentiekio tinklas.

Panerių g. 252L tikrinamos vandentiekio sklendės.

Skuodo g. 41A remontuojamas buitinių nuotekų tinklo šulinys.

Lampėdžių g. 10, Jotvingių g. 1, Karaliaus Mindaugo pr. 32, Jonavos g. 26A valomi šuliniai.

Draugystės g. 5, Lampėdžių g. 10, Jotvingių g. 1, Karaliaus Mindaugo pr. 32, Baltijos g. 21, Slėnio g., Taikos pr., Jonavos g. 26A, Kęstučio g., I. Kanto g. tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content