UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Sausio 29 d.

Dėl vandentiekio sklendžių keitimo darbų sausio 29 d. nuo 9 val. iki 17 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas Kalniečių g. Nr. 172 – 196, 219 – 235, Gaižiūnų g. Nr. 68, 68a. Atsiprašome už nepatogumus.

Medvėgalio g. Nr. 11 remontuojama vandentiekio linija.

  1. Grušo g. Nr. 31, B. Sruogos g. Nr. 7 remontuojamas vandens apskaitos mazgas.
  2. Žukausko g. Nr. 15 remontuojamas vandentiekio įvadas.

Petrašiūnų vandenvietėje remontuojama vandentiekio linija.

Tunelio g. Nr. 3 – 15, Panerių Nr. 252 L, Liškiavos g. tikrinami vandentiekio tinklai, tikrinamos ir perjungiamos vandentiekio sklendės.

Kovo 11 – osios g. Nr. 50, Partizanų g. Nr. 19 tikrinami vandentiekio šuliniai.

  1. Višinskio g. remontuojami buitinių nuotekų tinklo šuliniai.

Kęstučio g., Dzūkų g. Nr. 22, Energetikų g. Nr. 32, Smetonos al. Nr. 69, Kaštonų tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.  

Dzūkų g. Nr. 22, Energetikų g. Nr. 32, Smetonos al. Nr. 69, Kaštonų g., Kęstučio g. valomi šuliniai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content