UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai: 

Sausio 27 d.

Dėl vandentiekio remonto darbų sausio 27 d. nuo 13 val. iki 15 val. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas – Kurpių g. Nr. 12 iki Nr. 18, Palangos g. Nr. 4 iki Nr. 20. Atsiprašome už nepatogumus.

Kurpių g. Nr. 18 permontuojamas įvado uždarymo mechanizmas.

Pilėnų g. Nr. 3 (Akademija) permontuojamas vandens apskaitos mazgas.

Vaižganto g. remontuojamas vandentiekio įvadas.

Vilniaus g. 74,74a vandentiekio tinkluose tikrinamas vandens slėgis.

Jonavos g. 1, Juozapavičiaus pr. 110, Medvėgalio g. 10, 21, Kovo 11 – osios g. 130a, Chemijos g. 105, Kęstučio g. tikrinami ir plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

Medvėgalio g. 10, 21, Kovo 11 – osios g. 130a, Chemijos g. 105, Kęstučio g. valomi šuliniai.

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content