UAB Kauno švaros informacija

Informuojame, kad lapkričio 26 dieną  Vilijampolės seniūnijos teritorijoje iš gyventojų apvažiavimo būdu UAB Kauno Švara surinks specifines atliekas – tai antrinės žaliavos, didžiosios atliekos, elektros ir elektrononės įrangos atliekos, tekstilės atliekos iš šių taškų:

 

1. Sajungos a. (iš Neries kr. pusės, Sąjungos a. šaligatvyje)

2.Raudondvario pl. Tarp daugiabučių Nr. 178,184,186

3.Vytauto g. autobusų apsisukimo aikštelėje.

 

Vežimas vyks lapkričio 26 d. nuo 11 val. -14 val. Specifinės atliekos turi būti suneštos iki 11 val. arba paliktos  iš vakaro ( 25d.)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content