UAB „Kauno švara” primena

UAB „Kauno švara” primena:

Primename, kad visos atliekos, kurių negalima mesti į bendrojo naudojimo konteinerius, turi būti vežamos į atliekų priėmimo aikšteles. Ne vietoje paliktos atliekos – yra laikoma tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimu. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodeksu, tai užtraukia įspėjimą arba baudą iki 140 €, o nusižengimas, padarytas pakartotinai – nuo 140 iki 600 €.

Tikimės, kad pamatę šiukšlinantį ar ne vietoje atliekas paliekantį pilietį – jį sudrausminsite arba perduosite vaizdinę/žodinę informaciją atitinkamoms institucijoms:
* Viešosios tvarkos skyriui – (8-37) 42 50 06;
* Aplinkos apsaugos departamentui – (8-37) 30 26 02;
* Rajono seniūnijai – https://www.kaunas.lt/administraci…/struktura-ir-kontaktai/…/
* Policijai – 112;

Visą vaizdinę medžiagą taip pat galite siųsti „Kauno švarai“ el. paštu – [email protected].

Nuotraukos adresas – Riomerio g. 2.

Atliekų priėmimo aikštelių adresai ir darbo laikas:
http://www.svara.lt/atlieku-tva…/atlieku-priemimo-aiksteles/

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content