Turnyras „Krepšinio ritmu”

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, norėdamas suvienyti krepšinio gerbėjus, Kauno mieste organizuoja krepšinio turnyrą 3×3 „Krepšinio ritmu“ ir kviečia dalyvauti aktyviausius šio žaidimo gerbėjus!
Visoje Lietuvoje krepšinis išlieka populiariausia sporto šaka, todėl kviečiame moksleivius, studentus, šeimas, darbo kolektyvus bei draugus vienyti jėgas ir jau lapkričio 5 d. parodyti savo talentą krepšinio aikštelėje.
Renginio pradžioje dalyvių lauks masinė treniruotė kartu su sporto entuziastais „Šešios trim“, geriausio baudų metėjo rinkimai, taikliausio tritaškių metėjo rinkimai, mažųjų krepšininkų žaidimų zona, Kauno apskrities bendruomenės pareigūnų, Kauno greitosios medicinos pagalbos veiklų pristatymai, prizai ir staigmenos!

Turnyro dalyviai gali registruotis trijose grupėse:

  1. 2000 m. ir jaunesni.
  2. 2001 m. gimimo ir vyresni.
  3. Šeimų grupėje, kurioje gali būti vienas kviestinis žaidėjas iš draugų  rato ir sudėtyje  turi būti bent viena moteris.

 

Registracijos formą ir turnyro nuostatus galite rasti nuorodoje:

https://goo.gl/cwPgzn
Daugiau informacijos:
https://goo.gl/2HUUta

Kauno visuomenės sveikatos biuro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content