Šilumos tinklų rekonstravimo projekto pristatymas

Informuojame, jog rengiamas šilumos tinklų rekonstravimo projektas „ Šilumos tiekimo tinklų tarp ŠK 2T-9 ir ŠK 2T-13 Elektrėnų g. Kauno m. rekonstravimo projektas“ , kurio statyba bus finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fonų investicijų veiksmų programą.

Atsižvelgiant į finansavimo pobūdį, visuomene turi būti informuota apie numatomą šilumos tiekimo tinklų rekonstravimo projektą. Visuomenės supažindinimas su projektu vyks 2020 m. birželio 25 d., 15:00 val. T. Masiulio g. 10, Kaune (Petrašiūnų seniūnijoje).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content