Trys Karaliai laimins Kauną

2018 metų sausio 6 dieną Kauno tautinės kultūros centras ragina Kauno miesto bendruomenę iškilmingai pasitikti Tris Karalius ir tradiciškai užbaigti Kalėdų švenčių laikotarpį.

13 valandą Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, nešini žibintais ir karališkomis dovanomis, keliaus nuo S.Daukanto gatvės Laisvės alėja, Vilniaus gatve į Rotušės aikštę, kur

14:30 valandą prasidės teatralizuotas koncertas „Trys Karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Susirinkusius žiūrovus sveikins ir linksmins folkloro ansambliai „Kupolė“, „Žaisa“, „Alda“, „Jotija“, „Piliarožė“, „Sodyba“, „Dailingė“, „Sodailio“. Trys Karaliai laimins ir iškilmingai paskelbs, kad prasidėjo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čio metai, primins, kad jau baigiasi kalėdojimo laikas, metas vėl kibti į darbus.

Išskirtinę programą rodys šokio su ugnimi studija ,,Ugnies valdovai“: liepsnos Saulės simboliai, kviesdami šviesą.

13 – 17 val. Atsisveikinimo su Kalėdų eglutėmis akcija.

 

Ateikite linksmai pasibūti!

 

Rengėjai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras

 

 

2018 m. sausio 6 d., šeštadienis

13.00 val.  Trijų karalių eisena nuo Laisvės al. ir S.Daukanto g. sankirtos Laisvės alėja, Vilniaus gatve į Rotušės aikštę.

14.30 val. Rotušės aikštėje teatralizuotas koncertas ,,Trys karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Dalyvauja folkloro ansambliai „Kupolė“, „Žaisa“, „Alda“, „Jotija“, „Piliarožė“, „Sodyba“, „Dailingė“, „Sodalio“, šokio su ugnimi studija „Ugnies valdovai“.

13 – 17 val. Atsisveikinimo su Kalėdų eglutėmis akcija.

 

Eglutes ir eglių šakas galima išmesti šiose Kauno vietose: https://www.kaunas.lt/2017/01/svarbi-informacija/kaune-pradedama-kalediniu-egluciu-surinkimo-akcija/

 

Informacija: www.ktkc.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content