„Tėvo Stanislovo gyvenimo keliais…“

Kviečiame į Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuojamą renginį  2017 m. kovo 16 d., ketvirtadienį, 14.00 -16.00 Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44) vyks  renginys „TĖVO STANISLOVO GYVENIMO KELIAIS…“Knygų autorė soc. m. dr. Valentina Šereikienė miesto visuomenei pristatys tris naujas knygas:

„Gerontologijos pamokos pagal Tėvą  Stanislovą“,

„Tėvo Roko paslaptis“ (su bendraaut.)

„Tėvo Stanislovo saulė“.

 „Knygas rašiau su viltimi, kad jos sustiprins tuomet, kai sunku, padės ištverti sunkias ligas, ar senstant, turint kitų sunkumų,ar turint artimųjų su nepriklausomybėmis. Tėvo Stanislovo Saulė šildo bei šviečia mus visus ir Jam išėjus!!!“

Dalyvaus:

Irena Žukauskaitė – Jacevičienė, rašytoja, poetė

Birutė Zeigienė, Kauno Raudonojo Kryžiaus Senjorų klubo vadovė

Valerija Visockienė, Jonavos Diabeto klubo vicepirmininkė

Kazimieras Putna, choro „Kauno senjorai“ įkūrėjas ir vadovas

Kapucinų misionieriai

Koncertuos LASS Jonavos filialo ansamblis „Jonavėlė“, vad. Janina Butkuvienė.

Galėsite įsigyti knygų.

Renginys nemokamas.

 

Esate maloniai laukiami!

 

Kauno pedagogų kvalifikacijos centro informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content