Tarptautinis plaukimo turnyras Minske

 

 

Sausio 24-25 dienomis Minske vyko tarptautinis plaukimo turnyras. Jame dalyvavo Kauno aklųjų ir silpnaregių sporto klubo „Parolimpietis”  plaukikai. Edgaras Matakas plaukdamas krūtine 50 metrų ir Osvaldas Kucavičius plaukdamas 100 metrų laisvuoju stiliumi pagerino Lietuvos aklųjų ir silpnaregių rekordus savose klasėse.

Kauno aklųjų ir silpnaregių sporto klubo „Parolimpietis” prezidentas Juozas Miliauskas  dėkojo komandai už puikią nuotaiką ir atmosferą, treneriams: Pijui Andrijauskui, Pauliui Stankevičiui, Kauno plaukimo mokyklos direktoriui Sauliui Binevičiui už skirtą transportą, Jūratei Kaupienei už  skanėstus sportininkams varžybų metu.

Varžybų akimirkos:

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content