Tapk aplinkosauginio projekto ambasadoriumi!

Tapk aplinkosauginio projekto ambasadoriumi!

          

Jau 7-us metus organizuojamas aktyvusis „Mes rūšiuojam. Vasara“ projekto etapas kviečia veiklius bendruomenių gyventojus tapti šio aplinkosauginio projekto ambasadoriais ir kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę!

 

  • Suburkite savo bendruomenę, rinkite elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas, o UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojai su Jumis suderintu laiku ir suderintoje vietoje atvažiuos jų paimti.
  • Atliekos, paimant jas iš Jūsų atstovaujamos bendruomenės, pasveriamos ir paliekama pažyma, kurioje bus nurodomi atliekų kiekis ir rūšis.
  • Pasibaigus projekto aktyviam etapui (rugsėjo mėn.) organizatoriai suskaičiuos bendruomenių sukauptus taškus, už kuriuos iš projekto partnerių bendruomenės galės įsigyti prekių ir paslaugų.
  • Daugiausiai atliekų projekto metu tarp savo etapo dalyvių surinkusiai bendruomenei bus papildomai skiriami 200 EUR vertės kuponai prekėms įsigyti.

Atliekų surinkimo etapai regionuose

I ETAPAS (06.01 – 07.01) – registracija atliekų surinkimui Klaipėdos, Telšių, Šiaulių ir Tauragės apskrityse.

II ETAPAS (07.01 – 08.01) – registracija atliekų surinkimui Kauno, Marijampolės ir Alytaus apskrityse.

III ETAPAS (07.15 – 08.15) – registracija atliekų surinkimui Panevėžio, Utenos ir Vilniaus apskrityse.

 

Kodėl verta prisijungti

Bendradarbiaudami su mumis ne tik tinkamai sutvarkysite elektronikos, nebenaudojamos buitinės technikos, nešiojamų baterijų atliekas, prisidėsite prie jaukesnės ir saugesnės Jūsų bendruomenės aplinkos kūrimo, bet ir už sukauptus taškus įsigysite Jums ir Jūsų bendruomenei reikalingų prekių ir/ar paslaugų (prekes rinksitės iš tokių įmonių, kaip:

Taip pat turėsite galimybę laimėti papildomą prizą – 200 eur vertės kuponą partnerių siūlomoms prekėms įsigyti!

Kviečiame registruotis:  8 (5) 206 0901 / 8 684 03849 arba   [email protected].
Daugiau informacijos:  8 684 03849,  [email protected].

 

Kvietimas Mes rūšiuojam ambasadoriams

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content