Talka Žaliakalnyje

Žaliakalnio bendruomenė prisijungė prie akcijos „Kaunas tvarkosi“ ir savanoriškai tvarkė Limos tako ir  Ievų tako šlaitus, viešąsias erdves ir surinko įvairias atliekas, padangas, nulūžusias medžių šakas.

 

Nuoširdžiai dėkojame už Žaliakalnio teritorijos tvarkymą  „Limos” GSEB ir 1200 bendrijai, nuosavų sklypų Limos takas 22, Limos takas 7, Ievų takas 18,  Ievų takas 5a, Ievų takas 6 savininkams.

Akimirkos iš talkos:

cof

cof

cof

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content