ŠVĘSKIME UPĘ!

 

 

 

 

Šeštadienį , Neries krantuose, įsikurs Švęskime upę! kultūros stotelės. Kviečiame pasivaikščioti, įsitraukti į veiklas ir mėgautis pasirodymais ??

 

Tapybos sala I Neries krantinės parkas

Koordinatės: 54.90787, 23.89634

12:00  – 16:00

Prisijunk prie upių įamžinimo drobėse kartu su profesionalių menininkių pagalba!

 

Muzikos ir edukacijų sala I P. Vileišio tiltas (senamiesčio pusėje)

Koordinatės: 54.90213, 23.89139

12:00  – 16:00

Cirko Sapiens, VDU botanikos sodo, Maironio lietuvių literatūros muziejaus, Ridikėlių mokyklėlės, Kauno V. Kudirkos bibliotekos, Gretos Duobienės ir Sandros Valavičiūtės edukacijos visai šeimai. Muziką parūpins Kauno iššūkis 2022 nugalėtojai NEfonas.

 

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.visikaipvienas.eu/sveskime-upe/

FB renginys: Švęskime upę! | Kultūriniai upių maršrutai Kaune | Facebook

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content