Šventos Mortos iniciatyvinės grupės praktinis seminaras apie prekybą žmonėmis

Sausio 9 d. Kristaus Prisikėlimo bazilikos konferencijų salėje vyko šv. Mortos iniciatyvinės grupės organizuotas praktinis seminaras „Prekyba žmonėmis vyksta; matyk, atpažink, reaguok padėk“. Šis seminaras buvo skirtas Kauno arkivyskupijos bendradarbiams, mokytojams, socialiniams darbuotojams,  savanoriams, Carito darbuotojams ir visiems geros valios žmonėms.

Seminarą pradėjo Kauno I dekanato dekanas, Kristaus Prisikėlimo parapijos klebonas mons. Vytautas Grigaravičius.

Lietuvos policijos kapelionas kun. Algirdas Toliatas CO kalbėjo apie šv. Mortos iniciatyvą, pabrėžė, jog gvildenama problema yra ir Bažnyčios problema, todėl labai svarbu žmonėms perduoti žinią. Kapelionas supažindino su Šv. Mortos grupės ištakomis (viena iš Anglijos parapijų). Šiandien ši grupė paplitusi daugelyje šalių. 

Seminare dalyvavo Žaliakalnio seniūnas Bronius Girdauskas ir pavaduotoja Daiva Sabiničienė, policijos, prokuratūros atstovai, pranešimus skaitė Panevėžio apygardos vyr. prokurorė Nida Grunskienė, Lietuvos Carito atstovė Deimantė Bukeikaitė, Vaida Matusevičiūtė, Kauno skyriaus socialinė darbuotoja, VšI „Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimo cento KOPŽĮ“ atstovė ir kt.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content