Šventė Mamyčių dienai

Gričiupio seniūnijoje gegužės 11 d. paminėta Mamos dienos šventė. VŠĮ „Girstučio“ kultūros ir sporto centro salėje rinkose mamytės į Joms skirtą šventę.

LR Seimo narių R. Karbauskio ir M. Vasiliausko padejėjos, Gričiupio seniūnė Jolanta Žakevičienė ir BC „Girsta“pirmininkė Zinaida Streikienė sveikino visas seniūnijoje gyvenančias mamas ir linkėjo  nuoširdaus vaikų dėmesio bei dėkingumo.

 Susirinkusioms mamytėms Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė įteikė sveikinimus.

 

Jei pasaulyje Jūsų nebūtų,

Gerumas ir meilė netektų vardų

Nešildytų saulė, šaltiniai išdžiūtų

Ir žemė visa apsitrauktų ledu…

 

Šventėje dalyvavo:

Kovo 11 – osios gimnazija

Lopšelis – darželis „Eglutė“

Lopšelis – darželis „Girstutis“

Lopšelis – darželis „Kulverstukas“

Lopšelis – darželis  „Obelėlė“

Lopšelis – darželis  „Šilinukas“

Lopšelis – darželis   „Vaidilutė“

Lopšelis – darželis   „Malūnėlis“

Lopšelis – darželis  „Nežiniukas“

Dainas  ir muziką dovanojo Lietuvos valstybinės konservatorijos prof. Sabinos Martinaitytės studentai.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content