Šventė ant „Veršvų” piliakalnio – KAUNUI 613 m.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etninio paveldo bendruomenė „Kauno „Veršva”2021 m. gegužės 22 d. 15 val. prie degančio piliakalnio aukuro kviečia miestiečius sugiedoti valstybės himną ir drauge švęsti miesto gimtadienį.

Renginyje dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo narys Dr. prof. Valdas Rakutis ir dalinsis istorinėmis įžvalgomis tema: „Nuo Kauno pilies iki laikinosios sostinės”, mintimis apie  Smetonos laikų Kauną  dalinsis   Akademinės  asociacijos „Consilia academica” pirmininkas akad. Leonardas Kairiūkštis, Šventinio Kauno  tema  kalbės”Kauno Veršva” bendruomenės narys Dr.doc.Gintautas Labanauskas.

Renginį sveikins „Metų kaunietė 2020”  prof. Jūratė Jankauskienė ir kiti. Šventėje koncertuos kapela „Šaltinis”, vadovas Arūnas Šalčius ir Petrašiūnų bendruomenės centro”Monte Paces”choro vadovas ir kompozitorius Arvydas Paulauskas, eiles skaitys „Kauno Veršva” bendruomenės   narės poetės: Julija Augustauskienė, Aldona Jankauskienė,Teresė Varnagirienė ir kiti. Renginį ves „Kauno Veršva” bendruomenės pirmininkė Stasė Mickutė.

Renginio pabaigoje susirinkusius vaišinsime žolelių arbata surinkta nuo piliakalnio ir šventiniais skanėstais.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti šventėje!

 

Pastaba:

 Iki „Veršvų” piliakalnio važiuoti į Vilijampolę Raudondvario pl. autobusais  7 ir 11 arba autobusais važiuojančiais  Kulautuvos link. Išlipti ties Lampėdžių kryžkėle, Gervių stotelėje ir priešais matysite rodyklę į „Veršvų piliakalnį –  į kurį lipsite savivaldybės pastatytais ąžuoliniais laiptais ir užlipę – prisėdę ant ąžuolinių suoliukų pailsėsite.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content