Sveikinimas

naujametinis16Likimas metams pavedė dalinti ne tik laimę žmonėms. Metai kaip ir žmonės, būna pikti ir godūs, geri ir atlaidūs…

Sveikindamas su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, noriu Jums palinkėti, kad senuosius metus palydėtumėte taip, kad ne tik būtų ką prisiminti, bet galėtumėte papasakoti vaikams bei anūkams. Linkiu, kad ateinantys metai būtų geri, nešykštėtų saulėtų dienų ir geranoriškų žmonių. Palikdami metus pasiimkite su savimi viską, kas gera: svajonę, nebaigtą laukimą, prasmę, ir vėl pradėkite gyvenimo ratą iš naujo.

 

Centro seniūnijos kolektyvo vardu, seniūnas Marius Švaikauskas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content